sander_belirtke
566400yarenler11.jpg
566288yarenler10.jpg
566263yarenler9.jpg
566244yarenler8.jpg
566211yarenler7.jpg
966233yarenler_6.jpg
23 Ocak Çarşamba 2019 - 14:07:33

DERNEĞİMİZDEN HABERLER

FacebookTwitterGoogle+tumblrLinkedInEmail

TÜRKİYE KALKINMA BANKASI YAREN GECESİNDE
2017-12-05 | Haberler

         TÜRKİYE KALKINMA BANKASI YAREN GECESİNDE 
  Bu haftaki YÂREN gecemizin misafirleri, Türkiye Kalkınma Bankasında görev yapan,Sandıklı'mızın kültürel değerlerine gönül vermiş fahri Yârenimiz olan Sayın Yücel Özbilgin ve mesai arkadaşlarıydı. Engelliler günü dolayısıyla gecemize katılan engelli kardeşlerimizde Sandıklı Külür Evimizi ve Yaren Gecemizi şereflendirdiler.
  Ayrıca ilçemizde göreve başlayan yeni Kaymakamımız Sayın Köksal Şakalar yaren gecemize ilk defa konuk oldu.Kaymakamımıza,İlçe Vergi Müdürü,İlçe Mal Müdürü,Huzurevi Müdürü ve Afyon İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Mehmet Tanık eşlik ettiler.İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Mehmet Tanık Müdürlüğü bünyesinde kullanılmak üzere Yaren Gecesinden fotograf ve video kayıtları aldı.
  Du'a ile başlayan gecemiz, halk oyunları,orta oyunlar ve akabinde yemek ikramı ve sonrasında kahve ikramıyla devem etti.Sandıklımızın renkli simalarından Arjantin Ahmet ve Ciguli Süleyman geceye ayrı bir neşe kattı.Gece kılıç kalkan gösterisi,türküler ve orta oyunlarla son bundu.
   Gecenin düzenlenmesinde emegi geçen fahri yarenimiz Sayın Yücel Özbilgin'e, geceye katılan İlçe Kaymakamımız ve kurum amirlerine ,gecemize ayrı bir neşe katan Arjantin Ahmet ve Ciguli Süleyman kardeşimize,bundan sonraki yarenlere yıl boyunca ara ara davet etme kararı aldığımız engelli kardeşlerimize sevgi ve sayğılar sunarız.     SAN-DER
Haber 628 kez görüntülendi
Çakır Mahallesi Karagöz Sokak No:42
Sandıklı / AFYONKARAHİSAR
E-posta: iletisim@sandiklikultur.org.tr