![](https://www.sandiklikultur.org.tr/wp-content/uploads/2024/03/0008946sander4.jpg)
![](https://www.sandiklikultur.org.tr/wp-content/uploads/2024/03/0008946sander4.jpg)
Ramazan ayından önceki son Yaren Gecemizde güvercin sever dostlarımızla beraber eski günlerimizi yad edip , geçmişe doğru keyifli bir yolculuk yaptık.
Herkese hayırlı ramazanlar diliyoruz.
Güzel günlerde görüşmek üzere.
Ramazan ayından önceki son Yaren Gecemizde güvercin sever dostlarımızla beraber eski günlerimizi yad edip , geçmişe doğru keyifli bir yolculuk yaptık.
Herkese hayırlı ramazanlar diliyoruz.
Güzel günlerde görüşmek üzere.