![](https://www.sandiklikultur.org.tr/wp-content/uploads/2024/04/yarensahur-jpeg-e1712523779100.webp)
![](https://www.sandiklikultur.org.tr/wp-content/uploads/2024/04/yarensahur-jpeg-e1712523779100.webp)
Yine bir Sandıklı Yarenleri klasiği daha; Her yıl gerçekleştirdiğimiz sahur programında gelenek yine bozulmadı , Kültür ve San’at Evinde topluca kılınan teravih namazından sonra biraz memleket kurtardık, biraz muhabbet ettik, sahur yemeğinden sonra ise her yıl olduğu bu yıl da ” UZUN EŞŞEK” oyunuyla gecemizi sonlandırıp evlere ve camilere dağıldık. Cenabı Allah nice Ramazanlara sağlıklı kavuşturmayı nasip etsin.